02-03-2016

3 Marca- Światowy Dzień Słuchu

Szanowni Pacjenci

Przypominamy że 3 Marca, jest Światowym Dniem Słuchu. Jest to dzień wyznaczony przez WHO
( Światową Organizację Zdrowia), który ma nam przypominać, jak ważny jest ten narząd. Słyszeć to znaczy tworzyć przyjaźnie, słyszeć to znaczy rozumieć, słyszeć to znaczy wiedzieć... słyszeć to znaczy żyć.
Świętujmy ten dzień razem.

Zapraszamy więc na badanie słuchu połączone z bezpłatną poradą dostosowaną indywidualnie do każdego pacjenta. Czy wiedzą Państwo, że niektóre niedosłuchy można leczyć ? Pewnie tak... ale my wiemy u kogo. Możemy też pomóc osobom zmagającym się z trwałym niedosłuchem, poprzez odpowiednie dostosowanie nowoczesnego aparatu słuchowego.

Masz już aparat słuchowy ale nie słyszysz dobrze ? Czy uważasz że wykorzystano w 100 % możliwości Twojego słuchu ? Nie jesteś pewien? Umów się na wizytę, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Czy ktoś z Twojej rodziny ma szumy uszne i myśli że już nic się z tym nie da zrobić? A co jeśli jednak się da...? W naszym ośrodku prowadzimy terapię szumów usznych metodą TRT ( metoda habituacji).

Z okazji 3 Marca zapraszamy na badania słuchu, porady związane z Państwa problemami ze słuchem... i to wszystko nieodpłatnie.

 

Wystarczy zadzwnonić pod numer 52/ 332-56-24 i powołać się na Światowy Dzień Słuchu.

zapraszamy

Magda i Tomasz Szutko