Pacjenci o nas

 

Oto kilka opinii o naszej firmie. Proszę wpisz także swoją opinie.

 

"Jestem pod wrażeniem jak fajnie przeprowadzone zostało badanie u mojej 3,5 latki. Bałam się, że się ono w ogóle nie uda, że córeczka nie będzie chciała współpracować. Pomoce w postaci zabawek, a przede wszystkim bardzo fajne podejście diagnosty zakończyły badanie pomyślnie, za co bardzo dziękuję."
Izabella Domke - komentarz z portalu Facebook

 

"Wspaniała i fachowa obsługa,bardzo miłe panie i super podejście do dzieci. Polecana także przez lekarzy laryngologów.Niedługo niebawem znowu z synem odwiedzimy 🙂 Polecam w 100% i pozdrawiam 🙂 "
Sylwia Czapla - komentarz z portalu Facebook

 

Możesz to zrobić korzystając z poniższego formularza, lub przechodząc do portalu Facebook.

4 opinie w “Pacjenci o nas

  1. Dziękujemy Pani Magdzie Panu Tomkowi i całej ekipie Otosonica za okazaną nam pomoc . Fachowe badania  córki i syna. Za podejście do wymagajacego pacjenta jakim jest dziecko, za cierpliwość i życzliwość. A przed wszystkim za dopasowanie aparatów, jego ustawienia tak aby pasowały do konkretnego pacjenta.  Bo w Otosonice każdy pacjent jest indywidualny nie jeden  wielu.

      Dziękujemy również za dobre słowo, życzliwość, wsparcie.  Za to że można było w każdej chwili przyjechać zadzwonić jeśli coś nas niepokoilo.  Za to że nas rodziców wdrożono w temat niedosluchu. 
    Z całym przekonaniem uważam że Otosonica to najlepsze miejsce gdzie mogliśmy trafić I zdecydowanie godne zaufania.
    Rodzice Róży

  2. Byłam pod opieką innego protetyka, przez którego zostałam zniechęcona na długie lata. Przez przypadek w internecie znalazłam Otosonicę. Pełny profesjonalizm, podejście i CIERPLIWOŚĆ oraz WYROZUMIAŁOŚĆ😇. Po ok. 15 latach odkryłam (z trudem co prawda🤣) i co najważniejsze! PRZEKONAŁAM się jakie piękne dźwięki płyną do mnie z cyfrowego aparatu!!! Niesamowitą technologię komunikacji z telefonem komórkowym oraz z TV 🙂 POLECAM!💪👍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wprowadź kod bezpieczeństwa