Ceny obiektywnych badań słuchu ABR ( BERA / ASSR)

OBIEKTYWNE BADANIA SŁUCHU ABR


 

    ∇    ABR TRZASK :

a. 350 zł - gabinet
b. 500 zł- w domu pacjenta + koszty dojazdu *

__________________

       ABR 4 F ( 500/ 1000 / 2000 / 4000 Hz)

a. 600 zł - gabinet
b. 900 zł- w domu pacjenta + koszty dojazdu *

__________________

    ∇  ASSR :

a. 400 zł - gabinet
b. 600 zł- w domu pacjenta + koszty dojazdu *

__________________

     ABR TRZASK +ASSR:

a. 550 zł - gabinet
b. 750 zł- w domu pacjenta + koszty dojazdu *

__________________

     ABR 4 F  + ASSR :

a. 850 zł - gabinet
b.1100 zł- w domu pacjenta + koszty dojazdu *

__________________

 

* koszty dojazdu: 2 zł brutto za 1 km ( liczone jak dojazd w obie strony) ; np. odległość z Bydgoszczy do miejsca docelowego wynosi 50 km - pacjent płaci
2 zł x 50 km x 2  = 200 zł.

Wyniki badań dostarczane są najpóźniej w ciągu 1 tygodnia od wykonania badań. W cenę wliczone jest wykonanie otoskopii ucha. Przed wykonaniem badań w domu pacjenta wymagane jest wpłacenie zaliczki w wysokości 300 zł wartości wykonywanego badania + koszty dojazdu w obie strony (według wzoru powyżej- jeżeli dotyczy). W przypadku wykonywania badań w gabinecie zaliczka wynosi 200 zł.

Wykonanie badania ABR dla przewodnictwa kostnego wymaga dodatkowej opłaty 200 zł, dodanej do całkowitego kosztu badania.

Rozpoczęcie któregokolwiek z badań obiektywnych ABR/ASSR wymaga posiadania pozytywnego wyniku badania tympanometrii – TYMP typ A. Istnieje możliwość wykonania tego badania w trakcie wizyty Pacjenta z opłatą według aktualnego cennika badań.

W momencie braku możliwości wykonania badania (dziecko nie śpi, uszy zatkane woskowiną, zbyt duży hałas w mieszkaniu, nieprawidłowy wynik tympanometrii) zaliczki wpłacone przez Pacjenta wraz z opłatą za dojazd (jeżeli dotyczy) stanowią opłatę za przygotowanie do badań i nie są zwracane.

Istnieje również możliwość, wykonania badania w wybranych przez Państwa miejscu w Bydgoszczy- dotyczy osób przyjezdnych . Rodzice rezerwują hotel/ motel/ mieszkanie . Przyjeżdżamy w Bydgoszczy w dowolne miejsce bez kosztów dojazdu. Zachęcamy szczególnie do tej formy badania .