Profesjonalna obsługa poparta doświadczeniem

otosonica

Powstanie punktu Otosonica

Firma Otosonica powstała w 2010 roku. Jej założycielami są protetycy słuchu pracujący w tym zawodzie od 2000 roku, kiedy to ukończyli studia w kierunku Protetyki Słuchu, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Otosonica jest firmą rodzinną, zakorzenioną mocno w Bydgoszczy i województwie kujawsko-pomorskim, co nie przeszkadza nam  w obsłudze pacjentów ze znacznie większego regionu.

Dlaczego działamy samodzielnie ?

Utworzenia samodzielnie działającego ośrodka protetyki i diagnostyki słuchu, było możliwie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie zdobyliśmy  dzięki praktyce zawodowej, zdobytej w kraju i zagranicą.
Chcemy mieć realny wpływ na rozwój firmy,  którą tworzymy i w której pracujemy. Dlatego założyliśmy własny ośrodek, w którym utrzymujemy najwyższy standard obsługi pacjenta, nie tylko pod kątem protetyki słuchu i dopasowania aparatów słuchowych, ale również odpowiedniej diagnostyki i ochrony słuchu, a także terapii szumów usznych.

Kierunek rozwoju firmy

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości usług, poprzez szkolenia i rozwój technologiczny naszej firmy. W ciągu każdego  roku przechodzimy przez kilkanaście szkoleń z zakresu rozwoju aparatów słuchowych oraz diagnostyki i profilaktyki słuchu. Rozwijamy się powoli, dbając o to aby wśród naszej kadry znalazły się wyłącznie osoby z odpowiednim wykształceniem i umiejętnościami praktycznymi.

W ciągu ostatnich pięciu lat, zaufało nam ponad 4 tysiące osób, które obsłużyliśmy, w związku z diagnostyką słuchu oraz doborem aparatów słuchowych,  a w ostatnich dwóch latach również terapią szumów usznych i ochroną słuchu. Chcemy utrzymać ten stan rzeczy i poszerzać grono naszych pacjentów o nowe osoby. Wśród pacjentów których do tej pory obsłużyliśmy są osoby z poza naszego województwa, np.  z regionu zachodnio- pomorskiego, wielkopolskiego, pomorskiego oraz mazowieckiego. Cieszymy się że nasza jakość usług, jest tak wysoka,  że przyjeżdżają do nas pacjenci z  poza naszego regionu.

W ciągu najbliższych lat, rozszerzając naszą działalność, staniemy się dla Państwa najbardziej rozpoznawalną marką w dziedzinie protetyki słuchu w Bydgoszczy i całym województwie kujawsko-pomorskim. Zapraszamy również pacjentów z całej Polski do skorzystania z naszych usług.