Pacjenci o nas

 

Oto kilka opinii o naszej firmie. Proszę wpisz także swoją opinie.

 

"Jestem pod wrażeniem jak fajnie przeprowadzone zostało badanie u mojej 3,5 latki. Bałam się, że się ono w ogóle nie uda, że córeczka nie będzie chciała współpracować. Pomoce w postaci zabawek, a przede wszystkim bardzo fajne podejście diagnosty zakończyły badanie pomyślnie, za co bardzo dziękuję."
Izabella Domke - komentarz z portalu Facebook

 

"Wspaniała i fachowa obsługa,bardzo miłe panie i super podejście do dzieci. Polecana także przez lekarzy laryngologów.Niedługo niebawem znowu z synem odwiedzimy 🙂 Polecam w 100% i pozdrawiam 🙂 "
Sylwia Czapla - komentarz z portalu Facebook

 

Możesz to zrobić korzystając z poniższego formularza, lub przechodząc do portalu Facebook.

Opinie na stronie "Pacjenci o nas"

 1. Dziękujemy Pani Magdzie Panu Tomkowi i całej ekipie Otosonica za okazaną nam pomoc . Fachowe badania  córki i syna. Za podejście do wymagajacego pacjenta jakim jest dziecko, za cierpliwość i życzliwość. A przed wszystkim za dopasowanie aparatów, jego ustawienia tak aby pasowały do konkretnego pacjenta.  Bo w Otosonice każdy pacjent jest indywidualny nie jeden  wielu.

    Dziękujemy również za dobre słowo, życzliwość, wsparcie.  Za to że można było w każdej chwili przyjechać zadzwonić jeśli coś nas niepokoilo.  Za to że nas rodziców wdrożono w temat niedosluchu. 
  Z całym przekonaniem uważam że Otosonica to najlepsze miejsce gdzie mogliśmy trafić I zdecydowanie godne zaufania.
  Rodzice Róży

 2. Byłam pod opieką innego protetyka, przez którego zostałam zniechęcona na długie lata. Przez przypadek w internecie znalazłam Otosonicę. Pełny profesjonalizm, podejście i CIERPLIWOŚĆ oraz WYROZUMIAŁOŚĆ😇. Po ok. 15 latach odkryłam (z trudem co prawda🤣) i co najważniejsze! PRZEKONAŁAM się jakie piękne dźwięki płyną do mnie z cyfrowego aparatu!!! Niesamowitą technologię komunikacji z telefonem komórkowym oraz z TV 🙂 POLECAM!💪👍

 3. Po raz kolejny pragnę podzielić się swoimi refleksjami na temat obsługi ” OTOSONICA ” w Bydgoszczy.
  Zadowolenie z pracy całego personelu, profesjonalizm, perfekcjonizm oraz skuteczność, to cechy tej ekipy.
  Zaangażowanie, empatia i fachowość zasługują na najwyższą ocenę i to nie są tylko czcze słowa.
  Przed upływem końca gwarancji mojego aparatu, pracownik firmy telefonicznie przypomniał mi o tym:
  dostałem aparat zastępczy, a mój został przesłany w celu przeglądu do Warszawy. Reasumując myślę,
  każda osoba prowadząca firmę, zatrudniająca szereg osób, była by dumna z takiego zespołu.
  Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam Mariusz Kopydłowski.

  1. Panie Mariuszu, dziękujemy za poświecenie czasu na napisanie opinii. Ma Pan rację, jesteśmy dumni z naszego zespołu. A Państwa opinie, dodają nam skrzydeł do dalszego działania, szczególnie w tak trudnym dla wszystkich okresie epidemii jaki mamy teraz. Życzymy dużo zdrowia i pozostajemy do dyspozycji:)

 4. Dziękujemy Panu Tomaszowi za profesjonalizm , cierpliwość i czas poświęcony na dopasowanie odpowiednich aparatów słuchowych .Polecamy ! bardzo miła komfortowa obsługa pacjenta.

 5. Szybko, profesjonalnie, przesympatyczna obsługa, cierpliwość Pani Anny w badaniu i dopasowaniu aparatów dla 100 letniej osoby, co z pewnością nie było łatwe. Dziękuję i polecam firmę.

 6. Dotychczas korzystałem z 4 aparatów słuchowych z innych punktów obsługi niedosłyszących. Żaden z tych aparatów nie dał mi pełnego komfortu porozumiewania się / brak zrozumienia mowy/.
  Dzięki poleceniom , dotarłem do „ Otosonici”
  Jestem bardzo zadowolony,sympatyczna obsługa całego personelu i profesjonalizm Pana Tomasza sprawił że lepiej słyszę i mam lepszy komfort w porozumiewaniu się. Serdecznie dziękuję ,pozdrawiam i polecam firmę „ Otosonica”.

  1. Dziękujemy bardzo za Pana opinie . Zawsze staramy się dać z siebie wszystko . Spotkamy się na wizytach kontrolnych 😃

 7. Od wielu lat jestem podopieczną p.Magdy oraz p. Tomka i dlatego z pełnym przekonaniem gorąco polecam profesjonalny, komunikatywny przyjazny, wzbudzający zaufanie rodzinny gabinet Otosonica . Dziękuję całemu zespołowi za zaangażowanie taktowne i życzliwe podejście do pacjenta. Żaden problem nie jest bagatelizowany , wręcz przeciwnie , dzięki fachowej pomocy i kompleksowej diagnostyce jest skutecznie załatwiony. Na uwagę zasługuje również punktualność, sprawność i miła atmosfera. Dziękuję serdecznie za wieloletnią opiekę i pomoc. Irena Górska

  1. Pani Ireno, cieszmy się za jest Pani zadowolona. Postaramy się nadal być punktualni 😃 bo zaangażowani jesteśmy zawsze 😃

 8. Chciałabym wszystkim bardzo polecić firmę Otosonica prowadzoną przez Panią Magdę i Pana Tomka. Dziękuję za profesjonalne podejście do pacjenta, życzliwość, komunikatywność oraz udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości i pomoc w załatwieniu formalności. W szczególności chcę podziękować Pani Ani Abramowicz za czas poświęcony przy wyborze aparatu słuchowego. Wizyty są merytoryczne i sympatyczne. W tej sytuacji liczę na dalszą dobrą współpracę i jeszcze raz polecam- będziecie Państwo zadowoleni.Pozdrawiam cały zespół Otosonica.

 9. Pan Tomek najlepszy profesjonalista i fachowiec, najwyższa klasa.Człowiek ogromnie cierpliwy, wyrozumiały,pomocny. Poświecił nam wiele godzin , wytłumaczył najdrobniejszy szczegół, odpowiadał na każde pytanie , a ja jako matka zadawałam je nieustannie.To on pomógł nam swoim podejściem , spokojem , profesjonalizmem , opanowaniem przejść i zrozumieć to co tak nieoczekiwanie spotkało naszego syna Andrzeja. Polecam

 10. Przyjechaliśmy do Otosoniki aż spod Zielonej Góry, proszę mi uwierzyć, że dla tak wspaniałej opieki było warto! Dziękujemy Panu Tomaszowi za profesjonalizm i cierpliwość w dopasowaniu odpowiedniego aparatu dla naszej córki Oli. Polecamy firmę! Bardzo miła i komfortowa obsługa pacjenta.

 11. Szanowni Państwo, jeżeli zastanawiacie się czy skorzystać z usług Otosonici, to mogę szczerze i gorąco tę firmę polecić. Kupiliśmy aparaty słuchowe dla 14 – letniej córki i muszę powiedzieć że jest to najlepsza i najbardziej profesjonalna firma w Bydgoszczy i nie tylko. Pan Tomasz poświęcił nam wiele godzin ( nie mając pewności że kupimy aparaty ), tłumaczył z niezwykłym zaangażowaniem i uprzejmością. Dobieraliśmy aparaty kilka tygodni i mamy dobrane idealnie. Poza tym p. Tomasz posiada ogromną wiedzę w zakresie protetyki słuchu i produktów które oferuje. Wcześniej kupowaliśmy aparaty w wielu miejscach, min. w Warszawie ( Kajetany ) a także w Bydgoszczy. Otosonica okazała się najlepsza. Profesjonalna obsługa, profesjonalny sprzęt i bardzo duża wiedza. Zawsze możemy zgłosić się w razie jakiejkolwiek potrzeby. Bardzo zadowolony klient i przede wszystkim zadowolona pacjentka. Pozdrawiam. Michał Jurgawka.

 12. . Uprzejmość , pełna perfekcja i troska o dzieci , cierpliwość i fachowe porady oraz szybkie decyzje . Każda wizyta przebiega spokojnie i z uśmiechem na twarzy . Ludzie o wielkim sercu ❤️ ❤️❤️❗❗ Pozdrawiamy . Nikoś i Mama

 13. Jestem bardzo wdzięczna całej ekipie za profesjonalną pomoc, życzliwość i zaangażowanie. Jestem szczęśliwa, że mam takie miejsce i takich ludzi. Super podejście do małego pacjenta. Wykonujemy wkładki, kupiliśmy aparat, badamy słuch- audiometria zabawowa trzylatki!, ustawiamy aparat, konsultujemy wszelkie problemy z aparatem czy wkładką- zawsze życzliwa i profesjonalna pomoc. Dziękujemy:-)

 14. Jestem klientką pana Tomasza Szutko. Doświadczona niepowodzeniami w innych firmach z satysfakcja stwierdzam, ze w Otosonice znalazłam fachową, kompetentna i kulturalną obsługę za co serdecznie dziękuję.

 15. Polecam wszystkim firmę Otosonica. Dziękuję Pani Ani Abramowicz za kulturalne i profesjonalne podejście do pacjenta, za życzliwość i komunikatywność, za czas poświęcony przy wyborze aparatu słuchowego. Wizyty były merytoryczne i sympatyczne. Jeszcze raz polecam- będziecie Państwo zadowoleni.Pozdrawiam cały zespół Otosonica.

  1. Dziękujemy za sympatyczą opinię .Spotkamy się jeszcze wiele razy podczas wizyt kontrolnych 😀 zapraszamy serdecznie 👍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wprowadź kod bezpieczeństwa