Pacjenci o nas

 

Oto kilka opinii o naszej firmie. Proszę wpisz także swoją opinie.

 

"Jestem pod wrażeniem jak fajnie przeprowadzone zostało badanie u mojej 3,5 latki. Bałam się, że się ono w ogóle nie uda, że córeczka nie będzie chciała współpracować. Pomoce w postaci zabawek, a przede wszystkim bardzo fajne podejście diagnosty zakończyły badanie pomyślnie, za co bardzo dziękuję."
Izabella Domke - komentarz z portalu Facebook

 

"Wspaniała i fachowa obsługa,bardzo miłe panie i super podejście do dzieci. Polecana także przez lekarzy laryngologów.Niedługo niebawem znowu z synem odwiedzimy 🙂 Polecam w 100% i pozdrawiam 🙂 "
Sylwia Czapla - komentarz z portalu Facebook

 

Możesz to zrobić korzystając z poniższego formularza, lub przechodząc do portalu Facebook.

Opinie na stronie "Pacjenci o nas"

 1. Dziękujemy Pani Magdzie Panu Tomkowi i całej ekipie Otosonica za okazaną nam pomoc . Fachowe badania  córki i syna. Za podejście do wymagajacego pacjenta jakim jest dziecko, za cierpliwość i życzliwość. A przed wszystkim za dopasowanie aparatów, jego ustawienia tak aby pasowały do konkretnego pacjenta.  Bo w Otosonice każdy pacjent jest indywidualny nie jeden  wielu.

    Dziękujemy również za dobre słowo, życzliwość, wsparcie.  Za to że można było w każdej chwili przyjechać zadzwonić jeśli coś nas niepokoilo.  Za to że nas rodziców wdrożono w temat niedosluchu. 
  Z całym przekonaniem uważam że Otosonica to najlepsze miejsce gdzie mogliśmy trafić I zdecydowanie godne zaufania.
  Rodzice Róży

 2. Byłam pod opieką innego protetyka, przez którego zostałam zniechęcona na długie lata. Przez przypadek w internecie znalazłam Otosonicę. Pełny profesjonalizm, podejście i CIERPLIWOŚĆ oraz WYROZUMIAŁOŚĆ😇. Po ok. 15 latach odkryłam (z trudem co prawda🤣) i co najważniejsze! PRZEKONAŁAM się jakie piękne dźwięki płyną do mnie z cyfrowego aparatu!!! Niesamowitą technologię komunikacji z telefonem komórkowym oraz z TV 🙂 POLECAM!💪👍

 3. Po raz kolejny pragnę podzielić się swoimi refleksjami na temat obsługi ” OTOSONICA ” w Bydgoszczy.
  Zadowolenie z pracy całego personelu, profesjonalizm, perfekcjonizm oraz skuteczność, to cechy tej ekipy.
  Zaangażowanie, empatia i fachowość zasługują na najwyższą ocenę i to nie są tylko czcze słowa.
  Przed upływem końca gwarancji mojego aparatu, pracownik firmy telefonicznie przypomniał mi o tym:
  dostałem aparat zastępczy, a mój został przesłany w celu przeglądu do Warszawy. Reasumując myślę,
  każda osoba prowadząca firmę, zatrudniająca szereg osób, była by dumna z takiego zespołu.
  Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam Mariusz Kopydłowski.

  1. Panie Mariuszu, dziękujemy za poświecenie czasu na napisanie opinii. Ma Pan rację, jesteśmy dumni z naszego zespołu. A Państwa opinie, dodają nam skrzydeł do dalszego działania, szczególnie w tak trudnym dla wszystkich okresie epidemii jaki mamy teraz. Życzymy dużo zdrowia i pozostajemy do dyspozycji:)

 4. Dziękujemy Panu Tomaszowi za profesjonalizm , cierpliwość i czas poświęcony na dopasowanie odpowiednich aparatów słuchowych .Polecamy ! bardzo miła komfortowa obsługa pacjenta.

 5. Szybko, profesjonalnie, przesympatyczna obsługa, cierpliwość Pani Anny w badaniu i dopasowaniu aparatów dla 100 letniej osoby, co z pewnością nie było łatwe. Dziękuję i polecam firmę.

 6. Dotychczas korzystałem z 4 aparatów słuchowych z innych punktów obsługi niedosłyszących. Żaden z tych aparatów nie dał mi pełnego komfortu porozumiewania się / brak zrozumienia mowy/.
  Dzięki poleceniom , dotarłem do „ Otosonici”
  Jestem bardzo zadowolony,sympatyczna obsługa całego personelu i profesjonalizm Pana Tomasza sprawił że lepiej słyszę i mam lepszy komfort w porozumiewaniu się. Serdecznie dziękuję ,pozdrawiam i polecam firmę „ Otosonica”.

  1. Dziękujemy bardzo za Pana opinie . Zawsze staramy się dać z siebie wszystko . Spotkamy się na wizytach kontrolnych 😃

 7. Od wielu lat jestem podopieczną p.Magdy oraz p. Tomka i dlatego z pełnym przekonaniem gorąco polecam profesjonalny, komunikatywny przyjazny, wzbudzający zaufanie rodzinny gabinet Otosonica . Dziękuję całemu zespołowi za zaangażowanie taktowne i życzliwe podejście do pacjenta. Żaden problem nie jest bagatelizowany , wręcz przeciwnie , dzięki fachowej pomocy i kompleksowej diagnostyce jest skutecznie załatwiony. Na uwagę zasługuje również punktualność, sprawność i miła atmosfera. Dziękuję serdecznie za wieloletnią opiekę i pomoc. Irena Górska

  1. Pani Ireno, cieszmy się za jest Pani zadowolona. Postaramy się nadal być punktualni 😃 bo zaangażowani jesteśmy zawsze 😃

 8. Chciałabym wszystkim bardzo polecić firmę Otosonica prowadzoną przez Panią Magdę i Pana Tomka. Dziękuję za profesjonalne podejście do pacjenta, życzliwość, komunikatywność oraz udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości i pomoc w załatwieniu formalności. W szczególności chcę podziękować Pani Ani Abramowicz za czas poświęcony przy wyborze aparatu słuchowego. Wizyty są merytoryczne i sympatyczne. W tej sytuacji liczę na dalszą dobrą współpracę i jeszcze raz polecam- będziecie Państwo zadowoleni.Pozdrawiam cały zespół Otosonica.

 9. Pan Tomek najlepszy profesjonalista i fachowiec, najwyższa klasa.Człowiek ogromnie cierpliwy, wyrozumiały,pomocny. Poświecił nam wiele godzin , wytłumaczył najdrobniejszy szczegół, odpowiadał na każde pytanie , a ja jako matka zadawałam je nieustannie.To on pomógł nam swoim podejściem , spokojem , profesjonalizmem , opanowaniem przejść i zrozumieć to co tak nieoczekiwanie spotkało naszego syna Andrzeja. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wprowadź kod bezpieczeństwa