Partnerzy


 

Aparaty słuchowe AUDIO SERVICE

Głównym celem działalności firmy Audio Service jest niesienie wsparcia osobom cierpiącym z powodu trudności w słyszeniu dźwięków i rozumieniu mowy.

Już ponad 30 lat we własnym zakładzie w Heford (Niemcy), producent Audio Service trudni się opracowywaniem aparatów słuchowych, dostarczając na rynek nowoczesne oraz niezawodne artykuły pomagające klientom we wszystkich sytuacjach związanych z zakłóceniami słyszenia, przy szczególnym uwzględnieniu ich potrzeb i oczekiwań. Firma specjalizuje się w produkcji aparatów wewnatrzusznych, jednak dostarcza także pełen zakres aparatów zausznych stosowanych w tzw. „protezowaniu otwartym”, aparaty typu RIC, wkładki douszne oraz szeroki zakres akcesoriów. Działa w ponad 30 krajach na świecie.


Aparaty słuchowe OTICON

Historia Oticon zaczyna się od pasji jednego człowieka, który chciał, by jego żona prowadziła lepsze, nieograniczone niedosłuchem życie.

Firma powstała w 1904 roku w Danii. Oticon projektuje i wytwarza rozwiązania dla dorosłych oraz urządzenia dedykowane dzieciom. Dziś ludzie w ponad 100 krajach na całym świecie mogą lepiej słyszeć dzięki rozwiązaniom Oticon. Firma ta jest jednym z trzech największych dostawców aparatów słuchowych na świecie. Jej hasło przewodnie to: „People First”, czyli w luźnym tłumaczeniu  „Najważniejsi są ludzie”.


Aparaty słuchowe PHONAK

Firma Phonak – lider w dziedzinie technologii wspomagającej słyszenie.

Od ponad 60 lat specjalizuje się w projektowaniu, rozwijaniu i tworzeniu oraz ogólnoświatowej ekspedycji zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i systemów bezprzewodowych FM. Cel nadrzędny Phonak to ciągła poprawa jakości życia osób niedosłyszących i ich najbliższych dzięki dostarczaniu im systemów słuchowych i akcesoriów, które ułatwiają codzienną egzystencję.

Dzięki szerokiej współpracy ze specjalistami z całego świata,  z dziedzin akustyki, audiologii i protetyki słuchu, w firmie Phonak powstają innowacyjne rozwiązania pokonujące ograniczenia technologiczne, pomagające ludziom lepiej słyszeć, rozumieć oraz dostarczać całego bogactwa dźwięków, w które obfituje życie.

W ofercie firmy Phonak można znaleźć pełną gamę aparatów słuchowych zausznych, wewnątrzusznych, akcesoriów  przeznaczonych dla osób w każdym wieku i do każdego stopnia ubytku słuchu, pozwalających na prowadzenie aktywnego stylu życia bez ograniczeń.

Szczególną uwagę firma przykłada do rozwiązań dla dzieci mających głęboki ubytek słuchu. Aparaty słuchowe wyposażone w zaawansowane funkcje, nowoczesne obudowy o atrakcyjnych kolorach, idealnie pasujące do dziecięcych uszu już dzisiaj ułatwiają właściwy rozwój dzieci i przygotowują je na nadejście jutra.


Aparaty słuchowe Signia

Lepiej słyszeć to lepiej żyć.

Aparaty słuchowe Signia to kontynuacja długiej historii marki Siemens.
Od ponad 100 lat Siemens projektował rozwiązania poprawiające jakość życia osób z wadami słuchu, dysponując olbrzymim doświadczeniem i licznymi patentami na technologie poprawiające zrozumienie mowy oraz jakość słyszenia. Nadeszła pora na zmianę marki. Nowe aparaty słuchowe Signia to: jeszcze większa  innowacyjność, w pełni automatyczne systemy oraz dbałość o komfort użytkownika. Współpracując z ośrodkami badawczymi na całym świecie, firma Signia nieustannie poszukuje też nowych rozwiązań poprawiających komfort słyszenia i obsługi. Efektem jest bogata oferta aparatów słuchowych i akcesoriów, pozwalająca wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb, wymagań oraz stylu życia.

Wśród rozwiązań indywidualnych można tu wymienić chociażby  generatory dźwięków terapeutycznych, używane wszechstronnie w terapii szumów usznych ( Tinnitus).


Aparaty słuchowe Widex

Od chwili swojego powstania, firma Widex wierna była trzem wartościom, które nadal kształtują i inspirują ich działania:

Oryginalność
Firma Widex nigdy nie podążała utartymi ścieżkami. Ma swoją audiologiczną tożsamość i zawsze szuka najlepszych audiologicznie rozwiązań dla osób niedosłyszących.

Wytrwałość
Dzięki profesjonalizmowi i interdyscyplinarnym kompetencjom, firma Widex stworzyła solidną platformę współpracy z wydziałami kształcącymi nauczycieli, z instytutami badawczymi i niezależnymi ekspertami z całego świata. Gdy rodzi się dobry pomysł, pielęgnują go troskliwie i pracują wytrwale by ujrzał światło dzienne.

Niezawodność
Dla firmy Widex niezawodność oznacza całościową kontrolę jakości każdego produkowanego aparatu słuchowego jak i wieloletnie partnerskie związki ze światową siecią przedstawicielstw i dystrybutorów. Niezawodność to także zrozumiała i wiarygodna informacja dla użytkowników aparatów słuchowych.

Aparaty słuchowe Widex to wszechstronna technologia dla osób z niedosłuchem. Wśród rozwiązań wyróżniających się na tle innych producentów, można wymienić chociażby aparaty z możliwością generacji tzw. „dźwięków Zen”, które wykorzystuje się miedzy innymi w terapii szumów usznych.


Aparaty słuchowe ReSound

Należąca do duńskiej grupy GN firma ReSound jest jednym z pionierów w branży aparatów słuchowych. Produkty marki ReSound są znane i dystrybuowane w 80 krajach na świecie.

Wizja firmy


Ciągły rozwój bazujący na badaniach w dziedzinie audiologii poprzez przełożenie wyników tych badań na rozwiązania technologiczne, które pozwolą milionom ludzi na całym świecie usłyszeć otaczający ich świat.

Misja firmy

Tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które będą coraz lepiej akceptowane przez pacjentów, podnoszac ich ogólna satysfakcję ze słyszenia. Dzięki temu produkty firmy Resound, mają być najczęściej oferowane przez profesjonalnych proteyków słuchu.

Resound w podsumowaniu

Korzenie grupy GN Resound sięgają 1943 roku. Resound proponuje innowacyjne rozwiązania, które łącza w sobie oryginalne pomysły i technologie, a także niepowtarzalny design.

Firma ReSound jako pierwsza stworzyła bezprzewodową technologię, umożliwiającą bezpośrednie łączenie się telefonu komórkowego z aparatem słuchowym.


  Jeżeli przeczytałeś już o naszych partnerach i chcesz zapoznać się z najważniejszymi rzeczami odnośnie wyboru, dopasowania i użycia aparatów słuchowych  (kliknij tutaj)