Dogodny system ratalny

 


Przygotowaliśmy dla Państwa dogodny system ratalny, aby pomóc w zakupie urządzeń, które poprawią Państwa komfort życia , poprzez maksymalne wykorzystanie indywidualnych możliwości słuchu danej osoby.
_____________________________________________________________

DOKONAJ ZAKUPU W WYGODNYM SYSTEMIE RATALNYM


Płatność ratalna nie wyklucza* skorzystania z refundacji na aparaty słuchowe, może być natomiast świetnym sposobem na uzyskanie urządzeń wysokiej jakości, nawet jeżeli dana osoba nie może skorzystać z systemu refundacji.

 

* wyjątek stanowi oferta 36 rat 0%


 

10 RAT 0 % - ŁATWY SPOSÓB NA ZAKUP APARATÓW SŁUCHOWYCH I URZĄDZEŃ WSPOMAGAJĄCYCH SŁYSZENIE

 

Aparaty słuchowe występują w różnych cenach, które zależą przede wszystkim od ich właściwości technicznych, a co za tym idzie od tego na ile mogą pomóc danej osobie niedosłyszącej. Jeżeli dobór aparatu słuchowego wiąże się z poniesieniem większego kosztu niż Państwo przypuszczali, ponieważ tańsze aparaty słuchowe nie spełniają Państwa oczekiwań,  zapraszamy do skorzystania z naszego systemu ratalnego. Każda osoba która będzie chciała zakupić aparaty słuchowe, może skorzystać z rat o zerowy oprocentowaniu. Wystarczy dowód osobisty i deklaracja o dochodach, aby w systemie ratalnym sprawdzić Państwa zdolność kredytową. Po udzieleniu zgody przez bank, umowa zawierana jest w systemie internetowym banku, gdzie od razu na miejscu w naszym gabinecie podpisują Państwo umowę ratalną.
Oferta 10 rat 0 %  dostępna jest dla każdego pacjenta, niezależnie od wartości dokonywanego zakupu.

 


36 RAT 0 % - UŁATWIENIE DLA OSÓB KTÓRE NIE MOGĄ SKORZYSTAĆ Z SYSTEMU REFUNDACJI

 

Jeżeli potrzebują  Państwo nowych aparatów słuchowych, a nie skończył się jeszcze okres po którym mogą Państwo skorzystać z refundacji, lub po prostu nie mogą Państwo otrzymać refundacji, ta oferta jest właśnie dla Was.

Oferta 36 rat 0 %  dostępna jest dla każdego pacjenta, który dokona zakupu aparatów słuchowych bez refundacji NFZ i PFRON ( dotyczy również zakupu urządzeń do  terapii szumów usznych)

 


 

 

X RAT  - DOWOLNA ILOŚĆ RAT, BEZ ŻADNYCH OGRANICZEŃ- TY DECYDUJESZ

 

Jeżeli potrzebują  Państwo nowych aparatów słuchowych, chcą Państwo skorzystać z systemu refundacji, lub nie.... w danym okresie nie mogą Państwo zapłacić za aparaty słuchowe gotówką, ponieważ budżet domowy został nadwyrężony...lub też istnieją inne powody-  ta oferta jest dla Państwa.

Oferta X rat  dostępna jest dla każdego pacjenta, niezależnie od tego na jakie aparaty słuchowe się zdecyduje. W przypadku tej umowy ratalnej, oprocentowanie wynosi 0,6 % miesięcznie - koszt kredytu ponosi pacjent.